Top
G.M.K.P Mah. Kahraman Sok. No: 29/A Çerkezköy/TEKİRDAĞ info@cerkezkoyveteriner.com.tr

Hakkımızda

Çerkezköy'de 7/24 hizmet veren Çerkezköy Veteriner Kliniği olarak, faaliyet gösterdiğimiz alanlarda tüm tıbbi gelişmeleri ve son teknolojileri takip ederek bunların kurum içerisinde uygulanması ve kullanılması ile doğru tanı, tedavi ve cerrahi çalışmalar yürütmekteyiz. Hayvan sağlığı konusunda uzman olan ekibimiz tarafından işlemler yapılmaktadır. Yılların deneyim ve birikimine sahip olan ekibimiz; evcil dostlarımızın tüm ihtiyaçlarına karşılık verebilmek için çalışmaktadır.

İlkelerimiz

İlkelerimiz

Kliniğe gelen petlerinizin mutlu ve sağlıklı ayrılması için çaba sarf etmekteyiz. Güvenilir ve uzman kadromuz hizmet sağlamaktadır. Hayvanları sevmek ve sahip çıkmak topluma kazandırılması gereken bir bilinçtir. Bu doğrultuda Çerkezköy Veteriner elinden geleni yapmaktadır.

Vizyon

Uzman ve tecrübeli ekibimiz son tedavi protokollerini ve teknolojiyi kullanarak sundukları sağlık hizmetleri ile hayvan dostlarımızın daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürmelerini sağlamak ve sektörde önde gelen olmak.

Misyon

İlkelerimiz ışığında tecrübeli kadromuz ile hayvan dostlarımız ve hasta sahiplerimizin memnuniyetini üst düzeyde tutarak genel sağlık hizmetlerini sunmak.

Hijyen Politikamız

Polikinliğimize gelen tüm hayvanların sağlık operasyonları en steril ortamlarda ve hayvanın psikolojik olarak rahatlatacak şekilde gerçekleşmektedir. Her operasyon sonrasında operasyon yapılan ortan steril temizlik malzemeleri ile temizlenerek diğer hayvanlara hastalık ve bakteri bulaşmasını önlüyoruz. Doktorlarımız hayvanlar üzerinde en ufak bir muayene esnasında bile eldiven bone kullanarak hayvanlarınızı ve diğer hayvanların sağlığını hiçbir şekilde tehlikeye atmayacaktır.